NOWOŚCI

NOWE ubezpieczenie mieszkania/budynku z 20% rabatem.

Dodatkowo otzrymasz 10% rabatu na NOWE Auto-Casco, jeżeli składka za ubezpieczenie mieszkania/budynku wyniesie co najmniej 200 zł.

NOWY MAJĄTEK = DUŻA OBNIŻKA = ZNIŻKA W NOWYM AUTO-CASCO

Trochę o Ubezpieczeniach Majątkowych

W ubezpieczeniu mieszkania i domu ważna jest szybkość reakcji towarzystwa ubezpieczeniowego i bezzwłoczna wypłata odszkodowania. Zalane mieszkanie, zerwany dach, dom zniszczony przez pożar, włamanie - przykre sytuacje mogą spotkać każdego. Sprawna likwidacja szkód, którą zapewnia PZU gwarantuje, że szybciej powrócisz do normalnego życia.

Ubezpieczenia majątkowe to najczęściej ubezpieczania mieszkań, domów oraz ruchomości domowych. Najbardziej atrakcyjne oferowane są w formie pakietu tj. oferty, która łączy w sobie kilka rodzajów ubezpieczeń, dotyczących tego samego lub podobnych przedmiotów ubezpieczenia. Najczęściej podstawą takiej oferty są trzy ubezpieczenia: mienie od ognia i innych zdarzeń losowych, mienie od kradzieży z włamaniem i rozboju, odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania i użytkowania domu lub lokalu mieszkalnego lub odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.


Zaufajcie naszej wiedzy i doświadczeniu !

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji - tel. 32 42 40 441 lub kom. 0 509 573 533

Kancelaria: 44-217 Rybnik, ul. Kard. Kominka (OS. Nowiny obok Kościoła św. Jadwigi)

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 900 - 1700